Wieczory
szlafrokowe

Wieczory Szlafrokowe i Panieńskie — najlepsze SPA nieopodal Krakowa!

Od dawna są one wizytówką Angelium i najchętniej wybieraną formą spędzania tu czasu.
Kobiety pokochały nasze spotkania w szlafrokach, bo fantastycznie czują się w swoim towarzystwie. Ponadto wspólne spędzanie czasu na odprężaniu się to najlepsze, co można zafundować sobie i swojej paczce przyjaciół. Poza tymi aspektami, atmosfera Angelium niezwykle sprzyja dobrej zabawie i relaksowi. Zapewniamy Państwu całkowitą dyskrecję, salon na wyłączność i pełną swobodę, bez względu na to, czy na wieczorze obecne będą zaledwie dwie osoby, czy też osiem.

Spędź czas na odprężaniu się w gronie najbliższych

Jak wygląda Wieczór Szlafrokowy? Zaczynamy od przebrania Pań i Panów w miękkie, obszerne szlafroki i kapcie typu frotte. Następnym krokiem jest zaproszenie ich do części relaksacyjnej na zapoznanie się z przestrzenią, w której wykonywane będą zabiegi, oraz na zajęcie wygodnych miejsc. Tam czekają na każdego z gości lekkie dania cateringowe, słodkości i owoce. W najdogodniejszej dla Państwa chwili rozpoczynamy część zabiegową, czyli zapraszamy na zabieg nawilżająco-odżywczy i masaż relaksacyjny pleców lub w wersji dla dwóch osób – masaż całego ciała. Jeśli w wieczorze biorą udział więcej niż dwie osoby, część Pań uczestniczy w zabiegach, reszta natomiast w tym czasie odpoczywa bądź korzysta z sauny parowej. Na Państwa indywidualne życzenie nasycamy ją odpowiednimi olejkami.

Oczywiście istnieje możliwość wyboru dodatkowego zabiegu z naszej oferty kosmetycznej i dodanie go do listy atrakcji Wieczoru Szlafrokowego. Cena ulega wtedy zmianie, w zależności od pozycji zabiegowych, które zostaną przez Państwa wybrane jako dodatkowe.

Wieczór Panieński w SPA? Dojedziesz nawet z Krakowa!

Nasze Wieczory Szlafrokowe to także idealny pomysł na wieczór panieński. Nie ma bowiem nic lepszego dla przyszłej Panny Młodej i jej przyjaciółek niż wspólne spędzenie czasu na relaksie i poświęceniu swojej uwagi w stu procentach samej sobie. Wiele przyszłych mężatek przyjeżdża na wieczór panieński do naszego SPA nawet z Krakowa, zabierając ze sobą całą swoją świtę. Każda z odwiedzających nas kobiet opuszcza nasze progi z uśmiechem na twarzy i widocznym w oczach spokojem. To niesamowite, że możemy tyle dla was zrobić, drogie Panie, tuż przed jednym z najważniejszych dni w waszym życiu!

Maksymalny relaks w minimalnej cenie

Koszt Wieczoru Szlafrokowego zależy od ilości osób, które biorą w nim udział. W przypadku 2 osób jest to koszt 400 zł od każdego uczestnika. Gdy liczba osób wynosi od 4 do 6, cena spada do 350 zł! Wieczory Szlafrokowe odbywają się we wszystkie dni tygodnia z wyjątkiem niedziel. Zauważamy także tendencje do wieczorów mieszanych. Już nie tylko Panie, ale i pary korzystają z tego typu relaksu, czasem we czworo lub sześcioro. Cieszy nas, że Panowie dali się przekonać do odpoczynku w takiej formie. Jakkolwiek nie radowałyby nas coraz częstsze wizyty Panów z Niepołomic, Krakowa i innych miast małopolski, prosimy — zostawcie wieczór panieński w SPA wyłącznie Paniom!

Poczęstunek również w wersji vege oraz na życzenie zamawiamy sushi.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, zapewniamy wegetariańską wersję dań. Prosimy jedynie o wcześniejsze zaznaczenie tego podczas dokonywania rezerwacji, która jest bezwzględnie wymagana. Po zabookowaniu terminu, są Państwo zobowiązani do wpłaty zaliczki, która gwarantuje utrzymanie wybranego terminu.

Zapraszamy serdecznie do zupełnie nowych wnętrz Angelium! Swoim klimatem z pewnością dorównują naszej poprzedniej lokalizacji, a wygląd wnętrz przywiedzie Państwu na myśl niebiańskie obłoki.

O nas

JOLA ZALEWSKA
Właścicielka Salonu Angelium Spa

Godziny
otwarcia

Pn. - Pt.
09:00 -20:00
Sobota
tylko wieczory szlafrokowe i masaż PELOHA

Kontakt