Wieczory
szlafrokowe

Od dawna są wizytówką Angelium.
Kobiety pokochały ten rodzaj spotkań, bo świetnie się czują w swoim towarzystwie… Poza tym atmosfera Angelium sprzyja dobrej zabawie i relaksowi. Zapewniamy dyskrecję, salon na wyłączność i pełną swobodę, bez względu czy na wieczorze jest dwie osoby czy też osiem:-)

Jak wygląda taki wieczór? Otóż, uroczo…zaczynamy od przebrania Pań w miękkie, obszerne szlafroki i kapcie frotte. Następnie zapraszamy do części relaksacyjnej na rozgoszczenie się i aklimatyzację. Tam czekają na gości lekkie dania cateringowe, słodkości i owoce. W odpowiedniej chwili rozpoczynamy część zabiegową, czyli zapraszamy na: zabieg nawilżająco odżywczy i masaż relaksacyjny pleców lub w wersji dla dwóch osób – masaż całego ciała. Część Pań jest na zabiegach a reszta odpoczywa lub korzysta z sauny parowej. Na życzenie nasycamy ją odpowiednimi olejkami.

Oczywiście istnieje możliwość wyboru dodatkowego zabiegu z naszej oferty kosmetycznej, jeśli tylko Panie mają takie życzenie. Wtedy cena ulega zmianie w zależności od dodanych pozycji zabiegowych.
Generalnie koszt Wieczoru Szlafrokowego zależy od ilości osób: 2-3 osoby 320zł lub 4-8 osób 270zł za każdą uczestniczkę. Wieczory Szlafrokowe odbywają się we wszystkie dni tygodnia oprócz niedziel. Zauważamy także tendencje do wieczorów mieszanych. Już nie tylko Panie ale również pary korzystają z tego typu relaksu, czasem we czworo lub sześcioro. Cieszy nas, że Panowie dali się przekonać do odpoczynku w takiej formie.

Wychodząc na przeciw naszym klientom, zapewniamy wegetariańską wersję dań. Prosimy tylko o wcześniejsze zaznaczenie tego w rezerwacji, która jest bezwzględnie wymagana, jak również wpłata zaliczki, która gwarantuje utrzymanie wybranego terminu.
Zapraszamy serdecznie do nowych wnętrz Angelium, równie klimatycznych i anielskich…

O nas

JOLA ZALEWSKA
Właścicielka Salonu Angelium Spa

Godziny
otwarcia

Pn. - Pt.
09:00 -20:00
Sobota
tylko wieczory szlafrokowe i masaż PELOHA

Kontakt