Zabiegi

Naszą marką wiodącą jest ACADEMIE SCIENTIFIQUE DE BEAUTE PARIS.

To wiodące w Europie linie kosmetyczne, w których odnaleźć można antidotum każdej niedoskonałości cery. Academie charakteryzuje 130 lat doświadczeń. Monogość rozwiązań, nowatorsko skomponowane zabiegi i zaskakujące rozwiązania. Zapraszamy do MENU…. Nie da się opisać tego co trzeba wypróbować:-)

Ciało to priorytet salonów SPA. Nie inaczej jest w Angelium. Peelingujemy, nawilżamy, pojędrniamy, wyszczuplamy…by skóra naszych Pań była idealna. Zabiegi dobieramy indywidualnie dla każdej figury i do każdego problemu by osiągnąć jak najlepsze efekty!

W Niepołomicach, dzięki Angelium, jest już MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY. Zabieg ten trwale maskuje łysienie androgenowe i plackowate u kobiet i mężczyzn. Za pomocą pigmentu, który wprowadzamy w głąb skóry, imitujemy wygląd mieszka włosowego. dzięki temu tworzymy nową linię włosów lub zagęszczamy rzadkie włosy.

Stawiamy w tej dziedzinie na minimalizm i autentyczność. Nasza oferta zabiegów estetycznych wykonywanych przez Panią Doktor Małgorzatę Gerjatowicz, opiera się na najnowszych preparatach tej dziedziny. Zapraszamy na bezpłatną diagnostykę przed wyborem zabiegu.

Angelium SPA w Niepołomicach — oferta zabiegów kosmetycznych

Nasz salon oferuje Państwu wiele różnych zabiegów, zarówno z zakresu medycyny estetycznej, jak i tych nieinwazyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór zabiegów twarzy i ciała, oraz niezwykle relaksujące masaże. Z pewnością każdy z odwiedzających nas gości wybierze coś dla siebie. Posiadamy najszerszą ofertę zabiegów kosmetycznych w Niepołomicach, a może i w całej Małopolsce!

Zabiegi ciała i zabiegi twarzy

Dbanie o skórę całego ciała to ważny element życia codziennego. Szczególna opieka nad każdym milimetrem naszej skóry powinna być ważna przez cały rok, a nie tylko wtedy, gdy wygląda gorzej. Aby zapobiec niechcianym skutkom starzenia i niepoświęcania skórze odpowiedniej ilości czasu, przygotowaliśmy dla Państwa szereg zabiegów przeznaczonych zarówno na twarz, jak i na całe ciało. Dzięki nim poczują się Państwo zrelaksowani, a chęć utrzymania dobrej kondycji skóry już nigdy Państwa nie opuści.

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetyczne z zakresu medycyny estetycznej to także nieodzowna część naszego SPA w Niepołomicach. W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi takie jak wygładzanie zmarszczek czy mało inwazyjne usługi z użyciem preparatów zawierających kwas hialuronowy. Z ich pomocą wykonujemy także modelowanie twarzy, którego efekty zauważą Państwo już kilka minut po wykonanym zabiegu.

Masaże

W naszym salonie mogą Państwo skorzystać także z szerokiej gamy masaży. Każdy z nich wykonuje nasz wysoce wykwalifikowany pracownik, który zadba o Państwa komfort i zadowolenie z wybranej usługi. W zależności od Państwa potrzeb oferujemy masaże zarówno relaksacyjne, jak i pobudzające ciało.

Angelium to miejsce, w którym każdy z wybranych przez Państwa zabiegów kosmetycznych przygotowany został z myślą o natychmiastowych i długotrwałych efektach. Zapraszamy do naszego salonu, który znajdą Państwo w samym sercu województwa małopolskiego — w Niepołomicach!

O nas

JOLA ZALEWSKA
Właścicielka Salonu Angelium Spa

Godziny
otwarcia

Pn. - Pt.
09:00 -20:00
Sobota
tylko wieczory szlafrokowe

Kontakt