Zabiegi

Naszą marką wiodącą jest ACADEMIE SCIENTIFIQUE DE BEAUTE PARIS.

To wiodące w Europie linie kosmetyczne, w których odnaleźć można antidotum każdej niedoskonałości cery. Academie charakteryzuje 130 lat doświadczeń. Monogość rozwiązań, nowatorsko skomponowane zabiegi i zaskakujące rozwiązania. Zapraszamy do MENU…. Nie da się opisać tego co trzeba wypróbować:-)

Ciało to priorytet salonów SPA. Nie inaczej jest w Angelium. Peelingujemy, nawilżamy, pojędrniamy, wyszczuplamy…by skóra naszych Pań była idealna. Zabiegi dobieramy indywidualnie dla każdej figury i do każdego problemu by osiągnąć jak najlepsze efekty!

Angelium może się pochwalić różnorodnością masaży. W swojej ofercie mamy dwa niebywałe, których próżno szukać w innych salonach: masaż PELOHA i masaż NIEBIAŃSKI. Wyjątkowe rytuały na ciało o podłożu energetyczno wizualizacyjnym. Jeśli marzy Ci się totalny relaks, spędź u nas ten wyjątkowy czas na masażu…

Stawiamy w tej dziedzinie na minimalizm i autentyczność. Nasza oferta zabiegów estetycznych wykonywanych przez Panią Doktor Małgorzatę Gerjatowicz, opiera się na najnowszych preparatach tej dziedziny. Zapraszamy na bezpłatną diagnostykę przed wyborem zabiegu.

O nas

JOLA ZALEWSKA
Właścicielka Salonu Angelium Spa

Godziny
otwarcia

Pn. - Pt.
09:00 -20:00
Sobota
tylko wieczory szlafrokowe

Kontakt