Masaże

To konieczność dzisiejszej codzienności, antidotum na stres i napięcia towarzyszące nam nieustannie. Jeszcze nie było kobiety w Angelium, która nie miałaby ochoty na relaksację. Taki masaż działa pozytywnie zarówno na aspekty zdrowotne organizmu, jaki natychmiastową poprawę samopoczucia. Co się przekłada na to, że choć na chwilę zapominamy o problemach i obowiązkach.

Do głównych zalet masażu relaksacyjnego zalicza się:

 • zmniejszanie napięcia mięśni, rozluźnienie całego organizmu, odprężanie i głęboką
 • relaksację, zmniejszanie poziomu stresu i
 • zmniejszanie zmęczenia fizycznego i psychicznego.
 •  

Posiadamy w naszej ofercie kilka masaży relaksacyjnych. Ich specyfika zależy od użytego preparatu do masowania ciała. Zimą powodzeniem cieszą się masaże świecą zapachową, gdzie olejki rozgrzewane są płomieniem profesjonalnej świecy do masażu. Masaż ten jest wyjątkowo zmysłowy. Wykonywany jest ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100% z naturalnych składników, między innymi masła Shea oraz oleju jojoba. Całość została wzbogacona woskiem pszczelim, co pozwala zastosować jego lecznicze właściwości. Dzięki relaksującemu ciepłu, wyjątkowej konsystencji oraz obezwładniającemu aromatowi, masaż pobudza zmysły i gwarantuje niepowtarzalne doznania. Unikatowa formuła oleju ze świecy pozostawia skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką. Zachęcamy naszych klientów by zostawili te oleje na skórze chociaż przez noc. Ten masaż polecamy każdemu kto lubi ciepło i orientalne zapachy

Efekty masażu gorącą świecą:

 • – uczucie głębokiej relaksacji,
 • – wymodelowanie sylwetki,
 • – ujędrnienie skóry,
 • – redukcja cellulitu,
 • – zmniejszenie widoczności rozstępów.

W ofercie mamy kilka zapachów, klientka sama go wybiera bezpośrednio przed zabiegiem: jaśminowy, owocowy, orientalny, ziołowy…

Kolejne to masaże aromatycznymi olejami: migdałowym, różanym, kawowym, lawendowym. Do masażu relaksacyjnego kolagenowego, dodatkowo dołączamy peeling ciała ale jeśli klientka sobie nie życzy robimy go solo. Czas trwania 60 min,

 

   Jest to autorski, energetyczny masaż Jean`a de Gabriac, jednego z najbardziej znanych terapeutów wellness & spa na świecie. Polega na intensywnym masowaniu całego ciała w taki sposób by wyrównać krążenie energii witalnej. Ten rytuał ewoluuje u pacjentów inaczej ponieważ każda osoba ma inną aurę i jest energetycznie zmienna. Wszystkie ruchy masażu dążą do wyrównania niedoborów z jednoczesną dbałością o to by nie zakłócić naturalnego przepływu energii. Jest to istotne dla naszego samopoczucia, witalności i energii życiowej. Zablokowanie energii najczęściej spowodowane jest stresem, wzmożonym napięciem wewnętrznym, zaburzeniem krążenia krwi i zbyt małą aktywnością ruchową.

Przed rozpoczęciem masowania prosimy by klientka próbowała się wyłączyć, rozluźnić ,tak by poczuć całkowity relax… ten masaż wprawia w niebywałą błogość i rozluźnienie, nie bez powodu nazywa się niebiański:-)

Czas trwania 60 min 

czasem dłużej… chwilowo brak. Przepraszamy:-(

     To 60 minutowy, delikatny, intensywnie działający sposób na odpoczynek, eliminację stresu, rozbudzenie ciała oraz uwolnienie go od różnych blokad, poczucia bólu i innych dolegliwości. Oparty na szacunku, uwadze i wrażliwości sprzyja tworzeniu bezpiecznej przestrzeni dla aktywizacji sił życiowych i samouzdrawiania organizmu. Podstawą tej metody jest zrozumienie, że ciało to świątynia, która pozwala nam funkcjonować w harmonii jako duchowo – fizyczne istoty na Ziemi. Metoda Masażu PELOHA rozwijana była przez okres 25 lat przez jej twórcę – Adama Earle. Zawiera elementy masażu klasycznego, polinezyjskiego, technikę Bowena, refleksologię, uzdrawianie polarity, Kryształową Terapię, pracę z meridianami, punktami z akupresury, uzdrawianie stylem Reiki, delikatnymi ruchami z Chiropraktyki, spiralnymi uwzględniającymi 7 głównych i 12 mniejszych czakr kończąc na czakrze serca.

Rezultatem masażu PELOHA jest:

 • – uczucie lekkości,
 • – dobre samopoczucie,
 • – uczucie doenergetyzowania,
 • – niwelowanie chronicznych dolegliwości i bóli,
 • – poprawę jakości snu,
 • – zmniejszenie opuchlizny nóg,
 • – wspomaganie pracy przy leczeniu depresji,
 • – rewelacyjne poczucie błogości tuż po masażu.
 •  

Peloha jest w Angelium w rękach Beatki Iwanow, najlepszej masażystki peloszki na świecie:-)

Czas trwania 60 min. 

Tym razem mowa o masażu twarzy. Godzinna terapia manualna jako niechirurgiczny lifting twarzy. To bardzo głęboki masaż, który wykonywany jest na powierzchni skóry. Jego korzenie wywodzą się z techniki medycznego masażu ze wschodniej Azji oraz tradycyjnego masażu japońskiego.

To pojędrniające masowanie ma na celu zrelaksować i odprężyć osobę, która jest masowana, a szybkie i zdecydowane ruchy mają pobudzić skórę i produkcje składników, które są niezbędne do uzyskania efektu liftingu. Nie sprawiają jednak bólu osobie masowanej, ale mogą wywoływać odczucie na jego granicy. Po masażu dominuje uczucie rozgrzania, ciepła a nawet pieczenia przy bardziej delikatnej skórze. Jego celem jest także określenie kondycji skóry oraz praca na punktach akupresurowych. To ma doprowadzić do równowagi w mięśniach i skórze twarzy. Regularnie wykonywanie masażu prowadzi do naturalnego efektu odmłodzenia, zniesienia napięć mięśniowych oraz niwelacji zmarszczek. Po masażu twarz czuje się niebywale napięta…

Kobido pobudza też metabolizm komórek, co sprawia, że skóra regeneruje się znacznie szybciej niż normalnie i daje poczucie jędrności i gładkości, bo godzinny masaż to też mocny, niezamierzony peeling.

Czas trwania KOBIDO 60 min.

Jest wykonywany samoistnie ale może być też połączony z peelingiem lub jako dodatek do dowolnego zabiegu. Istotą bowiem jest 30 minutowy masaż na naturalnym kolagenie morskim. To białko składające się z łańcuchów aminokwasów, które stanowi aż 30% ludzkiego białka. Każdy rodzaj kolagenu, a wyróżniamy około 30 rodzajów, pełni swoją konkretną funkcję. Co ciekawe, nazwa kolagen wywodzi się z języka greckiego, w którym to słowo „kolla”oznacza„klej”.

Jego wystarczająca ilość sprawia, że:
1. skóra jest gładka, dobrze napięta,
2. nawilżenie jest na stałym poziomie,
3. naczynia krwionośne zachowują elastyczność, dzięki czemu utrzymuje się
dobre krążenie krwi,
4. włókna podporowe są w dobrej kondycji i stanowią świetną strukturę dla
skóry.

Dlatego podczas masażu dbamy by skóra była wilgotna bowiem przyjmie wtedy jak
największą jego ilość.

Czas trwania 30 min.

Masaż w Angelium — niezapomniany relaks!

W naszym salonie SPA, znajdującym się w Niepołomicach, mogą skorzystać Państwo z szerokiej oferty masaży. Została ona przygotowana przez nas w taki sposób, aby każdy z Państwa znalazł w niej ten, który najbardziej odpowiadał będzie jego preferencjom. Jesteśmy gotowi, aby sprostać nawet najwyższym wymaganiom tych z Państwa, których oczekiwania wobec czasu przeznaczonego na relaks są niezwykle skonkretyzowane.

Masaże relaksacyjne

Zdecydowanie większą część naszej oferty stanowią masaże relaksacyjne, które przygotowaliśmy z myślą o zniwelowaniu poziomu stresu, z którym borykać muszą się Państwo każdego dnia. Wśród masaży odprężających znajdą Państwo na przykład Masaż Peloha, który nie tylko zapewni Państwu niesamowite doznania relaksacyjne, ale także rozbudzi całe ciało i uwolni je od niepotrzebnych blokad i bólu.

Masaże twarzy

W naszym salonie SPA w Niepołomicach oferujemy Państwu także szeroki wybór masaży twarzy. Jednym z nich jest Masaż Kobido, który polega na nieinwazyjnym liftingu skóry przy jednoczesnym odprężeniu osoby, na której zabieg jest wykonywany. Pomimo tego, iż masaż wykonywany jest jedynie na zewnętrznej warstwie skóry, energiczne i zdecydowane ruchy docierają do jej wnętrza, powodując jej napięcie i ujędrnienie.

W Angelium oferujemy także 30-minutowy masaż wykonywany na naturalnym kolagenie morskim. Dedykowany jest w szczególności tym z Państwa, którzy borykają się z problemami związanymi z cerą suchą. Kolagen to najwspanialszy naturalny środek dogłębnie nawilżający każdą skórę. Ma niezwykle szerokie zastosowanie w kosmetyce, a masaż czystym kolagenem to prawdziwy ratunek nawet dla najbardziej przesuszonej skóry.

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z szeroką ofertą naszych masaży, których doświadczyć na własnej skórze mogą Państwo w Niepołomicach!

O nas

JOLA ZALEWSKA
Właścicielka Salonu Angelium Spa

Godziny
otwarcia

Pn. - Pt.
09:00 -20:00
Sobota
tylko wieczory szlafrokowe
i masaż PELOHA

Kontakt